• et
  • en
  • vo

Administratsioon

Rainer Kuuba, MSc – direktri, rainer.kuuba@wi.ee, 782 8751, 5645 1444

Annika Teppo – finantsjuht, annika.teppo@wi.ee, 528 0407

Tuuli Abel – sekretär, tuuli.abel@wi.ee, 782 8750

Tiidüs- ja arõndusosakund

Külli Eichenbaum – tiidüs- ja arõndusosakunna juhataja, kylli.eichenbaum@wi.ee, 782 8752, 5661 1924

Triinu Laan – projektijuht, triinu.laan@wi.ee, 782 8752

Merike Tigas – projektijuht, merike.tigas@wi.ee, 7828752

Kaile Kabun – projektijuht (võro kiil ja kultuur), kaile.kabun@wi.ee, 782 8753

Tiia Allas – projektijuht (võro kiil ja kultuur), tiia.allas@wi.ee, 782 8753

Jüvä Sullõv, PhD – grammatiga tiidrü, sulev.iva@wi.ee, 782 8756

Helen Plado, PhD – grammatiga tiidrü, helen.plado@wi.ee

Evar Saar, PhD – onomastiga tiidrü, evar.saar@wi.ee, 782 8757

Kadri Koreinik, PhD – sotsiolingvistiga tiidrü, kadri.koreinik@wi.ee, 782 8755

Mariko Faster, MA – sotsiolingvistiga tiidrü, mariko.faster@wi.ee, 782 8757

Laivi Org, MA – spetsialist (võro kiil), laivi.org@wi.ee, 782 8756

Urmas Kalla – spetsialist (võro kiil), urmas.kalla@wi.ee, 782 8756

Triin Nagel –  spetsialist (keelepesä), triin.nagel@wi.ee – latsõpuhkusõl

Evely Lindsalu – spetsialist (keelepesä), evely.lindsalu@wi.ee, 7828754

Triin Toom – spetsialist (keelepesä), triin.toom@wi.ee, 7828754

Muusõumiosakund

Reet Roop – osakunnajuhataja kt, reet.roop@polvamaa.ee, 797 0310, 521 0671

Mirja Ots – päävarahoitja, mirja.ots@wi.ee, 5629 7354

Dr. Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseum

Aimi Hollo – juhataja, aimi.hollo@wi.ee, 782 1798, 5629 7242

Malle Avans – kogohoitja, malle.avans@wi.ee, 782 1798

Marika Sepp – tegevusjuht, marika.sepp@wi.ee, 782 1798

Tuuli Hass – aidnik

Heli Raudsik – külästüsjuht

Ene Sokk – külästüsjuht

Mõniste Talurahvamuuseum

Hele Tulviste – juhataja, info@monistemuuseum.ee, 789 0622, 525 7027

Ilze Koemets – tegevusjuht, ilse@monistemuuseum.ee, 526 4778

Mare Tamtik – külästüsjuht

Urmas Tulviste – majandusspetsialist

Põlva Talurahvamuuseum

Reet Roop – juhataja, reet.roop@polvamaa.ee, 797 0310, 521 0671

Tiiu Niinemägi – kogohoitja, tiiu.niinemagi@polvamaa.ee, 5663 0973

Marge Luude – muusõumipedagoog, marge.luude@polvamaa.ee, 797 0310, 5801 8601

Maris Veski – arõndusspetsialist, maris.veski@polvamaa.ee, 797 0310, 516 6954

Janek Hämelane – majandusspetsialist, 797 0310, 5631 0784

Vana-Võromaa Kultuurikoda

Tiia Haug – juhataja, tiia.haug@wi.ee, 56297243

Jana Huul – galõrist, jana.huul@wi.ee, 782 1939

Lagle Lindenberg – muusõumipedagoog, lagle.lindenberg@wi.ee, 5661 6862

Eike Koemets – külästüsjuht

Irina Taro – külästüsjuht

Minni Arujõe – külästüsjuht