• Eesti
  • English
  • Võro

Administratsioon

Rainer Kuuba, MSc – direktor, rainer.kuuba[at]wi.ee, 782 8751, 5645 1444, vastuvõtuaeg tuleb telefoni teel eelnevalt kokku leppida

Tiina Kahr, MA – finantsjuht, tiina.kahr[at]wi.ee, 782 8755

Annika Teppo – sekretär, annika.teppo[at]wi.ee, 782 8750

Tuuli Abel – sekretär, (lapsehoolduspuhkusel)

Teadus- ja arendusosakond

Külli Eichenbaum, MSc – teadus- ja arendusosakonna juhataja , kylli.eichenbaum[at]wi.ee, 782 8752, 5661 1924

Triinu Laan, MA – projektijuht, triinu.laan[at]wi.ee, 782 8756

Merike Tigas – projektijuht, merike.tigas[at]wi.ee, 782 8752

Kaile Kabun, MA – projektijuht (võru keel ja kultuur), kaile.kabun[at]wi.ee, 782 8753

Tiia Allas, MA – projektijuht (võru keel ja kultuur), tiia.allas[at]wi.ee, 782 8753

Sulev Iva, PhD – grammatika teadur, sulev.iva[at]wi.ee, 5554 3727

Helen Plado, PhD – grammatika teadur, helen.plado[at]wi.ee

Evar Saar, PhD – onomastika teadur, evar.saar[at]wi.ee, 782 8757

Mariko Faster, PhD – sotsiolingvistika teadur, mariko.faster[at]wi.ee, 782 8757

Kerli Kirch Schneider, PhD – etnoloogia teadur, kerli.kirchschneider[at]wi.ee, (lapsehoolduspuhkusel)

Urmas Kalla, MSc – spetsialist (võru keel), urmas.kalla[at]wi.ee, 5360 3012

Triin Nagel –  sptsialist (keelepesa), triin.nagel[at]wi.ee

Evely Haug – spetsialist (keelepesa), evely.haug[at]wi.ee, 782 8754

Triin Toom – spetsialist (keelepesa), triin.toom[at]wi.ee, 782 8754

Muuseumiosakond

Reet Roop – osakonnajuhataja kt,  reet.roop[at]wi.ee, 797 0310, 521 0671

Mirja Ots, MA – peavarahoidja, mirja.ots[at]wi.ee, 5629 7354

Dr. Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseum

Aimi Hollo – juhataja, aimi.hollo[at]wi.ee, 782 1798

Malle Avans – koguhoidja, malle.avans[at]wi.ee, 782 1798

Marika Sepp – tegevusjuht, marika.sepp[at]wi.ee, 782 1798

Tuuli Hass – aednik

Heli Raudsik – külastusjuht

Ene Hinn – külastusjuht

Mõniste Talurahvamuuseum

Hele Tulviste – juhataja, hele.tulviste[at]wi.ee, 789 0622, 525 7027

Romet Pazuhanitš – muuseumipedagoog, romet.pazuhanits[at]wi.ee, 5622 7650

Mare Tamtik – külastusjuht

Urmas Tulviste – majandusspetsialist

Karilatsi Vabaõhumuuseum

Reet Roop – juhataja, reet.roop[at]wi.ee, 797 0310, 521 0671

Tiiu Niinemägi – koguhoidja, tiiu.niinemagi [at]wi.ee, 5663 0973

Marge Luude – muuseumipedagoog, marge.luude[at]wi.ee, 797 0310, 5801 8601

Maris Veski – arendusspetsialist, maris.veski[at]wi.ee, 797 0310, 516 6954

Janek Hämelane – majandusspetsialist, 797 0310, 5631 0784

Vana-Võromaa kultuurikoda

Tiia Haug – juhataja, tiia.haug[at]wi.ee, 5629 7243

Karin Tohvri – koguhoidja, karin.tohvri[at]wi.ee

Jana Huul – galerist, jana.huul[at]wi.ee, 782 1939

Lagle Lindenberg – muuseumipedagoog (lapsehoolduspuhkusel)

Airi Rüütli – muuseumipedagoog, airi.ryytli[at]wi.ee, 5804 6692

Eike Koemets – külstusjuht

Irina Taro – külastusjuht

Minna Kuuseorg – külastusjuht (lapsehoolduspuhkusel)

Terje Kivioja – külastusjuht