1.–3. klassi vannusõrühmän
I kotus
– Kustas Kübar, „Vaimu mu koolih“ (Nõo põhikuul, 3. klass, oppaja Helju Sarapuu)

II kotus – Karl Hainsoo, „Armsa Miisu“ (Mõnistõ kuul, 3. klass, oppaja Asta Pazuhanitš)

III kotus – Brigitta Pertmann, „Vaimu ja haldja mu koolih“ (Nõo põhikuul, 3. klass, oppaja Helju Sarapuu)

Eripreemiä:

Katarina Mõttus, „Hiire-Tips“ (Mõnistõ kuul, 2. klass, oppaja Asta Pazuhanitš)

 

4.–6. klassi vannusõrühmän

I kotus – Ell Juhani, „Ku nuu saina mõistas kõnõlda“ (Talina reaalkuul, 5. klass)

II–IV kotus – Ilo Laan, „Supipurkõ tarvilinõ tüü“ (Tilsi põhikuul, 4. klass)

Ernst Jaak Liivat Uba, „Kost siil hindäle nõgla sai“ (Haani kuul, 4. klass, oppaja Kersti Leit)

Erik Hendrik Liivat Uba, „Mille punnpaabu kõtt om verrev“ (Haani kuul, 4. klass, oppaja Kersti Leit)

Eripreemiä:

Ron Enri Tšugurov, „Talv“ (Haani kuul, 4. klass, oppaja Kersti Leit)

Anna-Maria Virro, „Mu kokkoputmisõ kodokotussõ vaimuga“ (Verska gümnaasium, 6. klass, oppaja Tiina Purik)

Joonas Koreinik, „Ma olõ peri Vanalt Võromaalt“ (Võro Kreutzwaldi kuul, 6. klass, oppaja Helena Linnamäe)

Rebeca Oja, „Mu kodukotussõ vaim – Fr. R. Kreutzwald“ (Võro Kreutzwaldi kuul, 6. klass, oppaja Helena Linnamäe)

Mia-Lisete Erik, „Rahulik mõtlõmisõ kotus – säng“ (Võro Kreutzwaldi kuul, 6. klass, oppaja Helena Linnamäe)

Kristiina Viita, „Koolin om umbõ hää“ (Vilustõ põhikuul, 6. klass, oppaja Hedy Saar)

Toomas Tigasing, „Millest ma mõtlõ inne magamajäämist“ (Vilustõ põhikuul, 6. klass, oppaja Hedy Saar)

 

7.–9. klassi vannusõrühmän

I kotus – Maritte Arianne Plaado, „Ma olõ peri Vanalt Võromaalt“ (Vilustõ põhikuul, 7. klass, oppaja Hedy Saar)

II kotus – Maru Valk, „Naabri“ (Verska gümnaasium, 7. klass, oppaja Maret Vabarna)

III–IV kotus – Liisbet Rõõmusoks, „Võro keele nätäl“ (Haani kuul, 7. klass, oppaja Kersti Leit)

Elo Rahman, „Essütäjä“ (Osola põhikuul, 8. klass)

Eripreemiä:

Reigo Keem, „Timmu“ (Verska gümnaasium, 8. klass, oppaja Tiina Purik)

 

10.–12. klassi vannusõrühmän

I kotus – Priit Ojaots, „Millest ma mõtlõ inne magalõjäämist“ (Vahtsõliina gümnaasium, 12. klass, oppaja Tiia Allas)

II kotus – Timo Kudre, „Mu kokkoputminõ kodokotussõ vaimuga“ (Verska gümnaasium, 10. klass, oppaja Ilme Hoidmets)

III kotus – Marko Kaselaan, „Millest ma mõtlõ inne magalõjäämist“ (Vahtsõliina gümnaasium, 12. klass, oppaja Tiia Allas)

Eripreemiä:

Triinu Turvas, „Millest ma mõtlõ inne magalõjäämist“ (Vahtsõliina gümnaasium, 12. klass, oppaja Tiia Allas)

Jagamine