• et
  • en
  • vo

Administratsioon

Rainer Kuuba, MSc – direktor, rainer.kuuba@wi.ee 78 28751, 5645 1444

Annika Teppo – finantsjuht, annika.teppo@wi.ee 52 80407

Tuuli Abel – sekretär, tuuli.abel@wi.ee 78 28750

Teadus- ja arendusosakond

Külli Eichenbaum – projektijuht, kylli.eichenbaum@wi.ee 78 28752

Triinu Laan – projektijuht, triinu.laan@wi.ee 78 28752

Kaile Kabun – projektijuht (võru keel ja kultuur), kaile.kabun@wi.ee 78 28753

Tiia Allas – projektijuht (võru keel ja kultuur), tiia.allas@wi.ee 78 28753

Sulev Iva, PhD – grammatika teadur, sulev.iva@wi.ee 78 28756

Helen Plado, PhD – grammatika teadur, helen.plado@ut.ee

Evar Saar, PhD – onomastika teadur, evar.saar@wi.ee 78 28757

Kadri Koreinik, PhD – sotsiolingvistika teadur, kadri.koreinik@wi.ee 78 28754

Mariko Faster, MA – sotsiolingvistika teadur, mariko.faster@wi.ee 78 28755

Laivi Org, MA – spetsialist (võru keel), laivi.org@wi.ee 78 28756

Urmas Kalla – spetsialist (võru keel), urmas.kalla@wi.ee 78 28756

Triin Nagel –  projektijuht (keelepesa), naglatriin@gmail.com – lapsehoolduspuhkusel

Evely Lindsalu – projektijuht (keelepesa), evely.lindsalu@gmail.com

Triin Toom – projektijuht (keelepesa), triin.toom@gmail.com

Muuseumiosakond

Reet Roop – osakonnajuhataja kt,  reet.roop@polvamaa.ee, 797 0310, 521 0671

Artur Ruusmaa – peavarahoidja, arthur@vorumuuseum.ee, 5629 7354

Dr. Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseum

Aimi Hollo – juhataja, aimi@lauluisa.ee, 782 1798, 5629 7242

Malle Avans – koguhoidja, info@lauluisa.ee, 782 1798

Marika Sepp – tegevusjuht, sepamari@gmail.com, 782 1798

Tuuli Hass – aednik

Heli Raudsik – järelevaataja

Virve Ots – järelevaataja

Pille Lendsaar – järelevaataja

Mõniste Talurahvamuuseum

Hele Tulviste – juhataja, info@monistemuuseum.ee, 789 0622, 525 7027

Ilze Koemets – tegevusjuht

Aili Raja – järelevaataja

Urmas Tulviste – majandusspetsialist

Põlva Talurahvamuuseum

Reet Roop – juhataja, reet.roop@polvamaa.ee, 797 0310, 521 0671

Tiiu Niinemägi – koguhoidja, tiiu.niinemagi@polvamaa.ee, 5663 0973

Marge Luude – muuseumipedagoog, marge.luude@polvamaa.ee, 797 0310, 5801 8601

Maris Veski – arendusspetsialist, maris.veski@polvamaa.ee, 797 0310, 516 6954

Janek Hämelane – majandusspetsialist, 797 0310, 5631 0784

Vana-Võromaa kultuurikoda

Tiia Haug – juhataja kt, tiia@vorumuuseum.ee, 56297243

Jana Huul – galerist, jana@vorumuuseum.ee, 782 1939

Lagle Lindenberg – muuseumipedagoog, lagle@vorumuuseum.ee, 5661 6862

Anne Taro – järelevaataja

Eike Koemets – järelevaataja

Irina Taro – järelevaataja